XRC 100-100DV
XRC 100-100HCDV
XRC 150-165 (200kV)
XRC 150-165DV (200kV)
XRC 150-165DV (320kV)
XRC 180-180 (200kV)
XRC 180-180DV (200kV)
XRC 180-180DV (320kV)
Gümrük Sınır Kapıları
XRC 50-30LCT
XRC 50-30P
XRC 85-85
XRC 85-85HC
XRC 50-30SE
XRC 50-30 (100kV)
XRC 85-85DV
XRC 50-30 (170kV)